Dva psi na dvoře

25.11.2012 17:52

 Minulý víkend jsme byli s Charliem na cvičáku   a měla jsem z kluka ušatýho radost, cvičil jak pánbůh...s radostí a vehemencí ...přeci jen mu to také chybělo...takže zavítáme teď v zimním období na cvičák častěji .

 

Jinak čtyři uplynulé dny byla u nás na návštěvě fenečka  Narnie Gorgeous z Budské samoty : Endží. Její páníčci jeli do Anglie a tak nám ji nechali na starost. Aspoň jsem si mohla vyzkoušet, jaké to je starat se o dva psy.   Endží byla především první dny smutná  a stále páníčky vyhlížela . Ale když jsem vzala oba ,  Charlieho a Endží na procházku, nebyl s nimi žádný problém, oba se mě drželi, společně zkoumali pachy v lese a na loukách a dobře mě  poslouchali .  Endží je submisivní  fenka a  odolávala  Charlieho svádění ke hrám a lítačkám, takže šlo o klidné procházky ..přesto jsme našlapali každý den kolem 6 km.

 

Její čtyřdenní pobyt jsem zachytila na pár fotografiích a zkoušela jsem svoje fotografické " umění" - černý pes se vždy špatně fotí.

 

Přidala jsem i krátké video z naší hry na procházce .... Endží , i když není kořistník , měla o hru přeci jen zájem.. Charlie, ten lítá za vším

 

Dnes jsme se dozvěděli další skvělou zprávu, Bono Z Nerudovky - Charlieho a Vanilky synek má již druhou zkoušku : tentokrát BH ...moc gratulujeme.