setkání vrhu B Z Nerudovky

07.11.2011 18:00

Uplynulý víkend jsme strávili s Charlesem hodně naplno..v sobotu jsme si střihli  nácvičnou cizí stopu ( kéž by jí takhle šel na zkouškách)  a pak trenink na cvičáku, v neděli jsme se vydali natěšení na setkání se štěňátky  Z Nerudovky. Cestou jsme se ještě stavěli v Charlesovo mateřské chovatelské stanici ve Šlovicích juknout na štěňátka po Hali a něco málo jsem tam  nafotila ( FOTA) , mají již posledního volného plavého pejska !!!!  více v CHS Šlovický vrch a pak hurá Starý Plzenec .

V CHS Nerudovka si zřejmě objednali počasí..bylo nádherně slunečno .  Ze sedmi štěňátek dorazilo nakonec jen pět, Balboa, Bella, Bodie, Berry a později se připojil Bono. Beatlovi ochořela panička a Berenika byla omluvena dopředu. Byla připravena delší vycházka s jednotlivými zastaveními ...na přivolání a lítačku, na základy stopy , nácvik ukázky zubů a výstavního postoje a nakonec si v Nerudovce připravili překvapení ve formě měřidla na svody..... Hospoda na osvěžení pejsků i nás také nechyběla. Nakonec dostala štěňátka diplomy a dárečky a dohodli jsme se , že ještě jeden sraz před svody na jaře uděláme. 

Všechna štěňátka jsou krásná a zdravá , chovatelka byla spokojena i se zoubky, které všem štěňátkům prohlédla. A co je důležité, štěňátka mají příjemné majitele a na štěńátkách  je vidět, že se mají dobře a že s nimi cvičí . Fotečky s popiskami jsou připravené na rajčeti .