Nový obyvatel Troyského dvora se představuje

01.08.2011 21:30

O uplynulém víkendu nás navštívila celá  "smečka z Nerudovky"  : rodina Míchalů s Vanilkou a Angie. Zželelo se jim Charlese, který má už třetí týden nemocnou paničku a vzali ho na výlet -  viz fotečky , aby se vyřádil s holkama . Na Troyský dvůr také přivezli nového obyvatele: koťátko, které se narodilo ve stejný den, jako štěňátka po Charliem a Vanilce Gasko Prim , 14.5.2011 . 

 

Kocourek dostal nakonec jméno FERDA II, protože nahradil prázdný košík po FERDOVI I, který nám umřel  v předjaří . Kocourek je v pravém smyslu "osobnost " . Nejen, že se ho bojí starší kočka Julča, ale zjednal si okamžitě i respekt u Charlese . Hned druhý den se vydal obhlídnout celý dvůr a okolí , dnes dělal společnost zedníkům,kteří u nás staví zídku...prostě je to správný , sebevědomý, nebojácný a hlavně krásný kocourek ...tak doufejme, že nám vydrží déle, než Ferda I.  Pár fotek z jeho průzkumné výpravy : fotky . 

Pokud horoskopy nelžou, tak štěňátka z vrhu B narozená ve stejný den jako kocourek by měla být také tak nebojácná  a sebevědomá.