Návštěva v CHS Čerchovské hvozdy

26.11.2010 11:48

Včera jsme se vypravili s Charlesem za jeho kamarádkou Bystrouškou Katčina smečka  do CHS Čerchovské hvozdy juknout na štěňátka. Byli jsme vlídně přijati, Charles hned začal skotačit s Bystrouškou na zahradě a když se dosytosti vyblbli, vypustili jsme tu malou drobotinu z kotce na zahradu. Charles se choval důstojně a dával pozor, aby nějaké štěńátko nezašlápl , ale nakonec ho zaujala mnohem víc klec s andulkama. Majitel štěňátek ,veterinář nezapře svoji lásku ke zvířatům a tak jsme kromě štěńátek postupně objevili nejen andulky, ale i slepice, doma tři yorkschire teriery a nádherné rybky v akváriu. K lásce a péči o zvířata vede i své dvě dcery.

Štěńátka jsou nádherná a akční a hned se rozlezla po dvorku, takže jsem měla problém je všechny nafotit. Mám pocit, že ty největší nezbedníky jsem nakonec ani nezachytila, protože prozkoumávali výsadbu jehličnanů, kde se začali schovávat a tak jedinou záchranou byla řada plných misek, kde jsou snad zachyceni všichni. Samosebou že jsem se musela držet, abych si nějaké štěňátko nezamluvila, protože si mi oblíbila fenečka se žlutou šnůrkou a pak s červenou, trhaly mi tkaničky jako by  říkaly, vem si mi , vem si mi ....ale přísný zákaz z domova rozhodl. A tak , komu se štěňátka na fotkách na rajčeti líbí, může si je v CHS Čerchovské hvozdy zamluvit .

Nakonec odměnou za vzorné chování na dvorku u Vítků byla pro Charlese společná procházka s Bystrouškou do okolí...fotečky dodáme později.