Nácvik cizí stopy a těšení se na štěňátka

01.05.2011 11:34

Před pár dny oslavila nastávající maminka štěňátek po Charliem 6. narozeniny a prý ten samý den chovatelka Eva Míchalová zaznamenala, že se štěňátka už hýbou ... a tak budeme Vanilce Gasko Prim přát všechno nejlepší, hodně zdraví a  bezproblémový porod a zdravá štěňátka .  V chovatelské stanici Z Nerudovky už přijímají reservace na štěňátka .... měla by se narodit kolem 14. května . Odkaz na CHS zde

No a my jsme s Charlesem pustili znovu do práce , máme za sebou letos již 2 zkoušky , celkem 6  a chtěli bychom  ještě udělat zkoušku FPr 2 a ZPS 1 . Už dvakrát  jsem přesvědčila manžela na našlapání stopy pro Charlese a kupodivu, Charlie  jí šel  velmi pěkně a soustředěně a když k tomu zúročíme zkušenosti na výcvikovém stopařském víkendu příští týden pod vedením Mirka Pospíšila a Cindy  , to by v tom byl čert, abysme i tyto zkoušky neudělali.

No a nakonec, protože se blíží výstavní sezona a už nehrozí mrazy během noci, začala jsem Charlese taky vyčesávat ... jeho srst  je opravdu při celoročním pobytu venku hustá a  podsada zatím houževnatě drží....pak má chudák problém, když je horko.