léto -babí léto na Troyském dvoře

30.09.2012 19:45

Letošní rok byl na Troyském dvoře ve znamení velkých úprav - stavba ČOV, úpravy svahů , jejich zakornění a následně osázení - viz fotogalerie.   Proto nezbyl na kynologické aktivity příliš čas .... na cvičák jsme s Charlesem zavítali jen párkrát , na trenink stop nezbyl čas a hlavně síly - ale po delší odmlce , až se paničky záda dají zase  do pořádku .....se do toho zase pustíme. 

Přesto si Charles nemůže stěžovat .....ranní a odpolední dlouhé vycházky jsme nezanedbávali, prošmějdili jsme  kdejakou houštinu při sběru hub, Charlie si užil jak kámoše bišonka Kubíčka, tak vnoučka Matýska....který si ho koupil vždy pořádnými dávkami piškotů . Tím také získal v Charlesovi dvorního bodygarda. 

Denně  si Charlie říká o frisbee či házení míčů, v  jejichž chytání je opravdu dobrý!  Přijal na dvorek také dalšího návštěvníka .... kocourek ORIN  si tentokrát našel nás...objevil se a už zůstal ...naše kočky Julie a Ferda ho také vzaly na milost . Charlie  Orina zatím zbožňuje a  olizuje , ale občas prožene cizí kočky nebo Ferdu takovým způsobem, že se občas prudkým bržděním před plotem sebepoškozuje ...asi dvakrát si pak hrál několik dní na kulhajícího " Žofreje" ...jednou na pravou přední, podruhý na levou přední...veterinář  žádný problém neviděl ..... naštěstí  to vždy po pár dnech přestalo. Prostě pořád je to ještě pes puberťák . Pár foteček z letošního léta- babího léta je ve fotogalerii.