Krytí - Vanilka Gasko Prim

13.03.2011 20:00

Charlie a Vanilka se snad letos dočkají štěňátek. Krytí mezi psi, kteří se znají a milují od dětství  proběhlo ve správný termín dle hladiny progesteronu v pátek 11. 3. ve večerních hodinách ( spojení 16 minut) a v neděli 13.3. dopoledne ( spojení 15 minut ) po krásných milostných předehrách. Z pátečního večera  fotečky nemáme, ale  nedělní překrývání se nám již zachytit podařilo Fotky na rajčeti zde .

Charliemu zřejmě roční plánovaná krycí pomlka prospěla, dozrál, zmohutněl a zřejmě tomu konečně přijde nachuť.  Je  pravdou, že velkou roli při krytí sehrála nejen zkušenost fenky a správně vybraný termín ke krytí , ale  hlavně zkušenost chovatelky Evy Míchalové, která věděla přesně, ve kterém okamžiku k fence přiskočit a podržet ji.  Štěňátka by se měla v CHS z Nerudovky narodit ve znamení Býka kolem 13. -15. května , zhruba za měsíc se dozvíme, jak krytí dopadlo. 

První spojení v pátek 11.3. večer proběhlo  za krásné hvězdné  konstelace - trigon Luny ( mateřství, duše) , Venuše ( láska, krása )  a Saturnu ( trpělivost a houževnatost)  s přispěním - sextilu Jupitera ( planeta štěstí) a Merkura( rozum, komunikace) . Konstelace přesně vyjadřuje, že toto spojení vzniklo z lásky a víry, že spojení dopadně dobře a narodí se krásná a zdravá štěňátka.  A  to si budeme přát.

Vše o Vanilce Gasko Prim a předpokládaném vrhu B se dozvíte na  webových stránkách CHS Z Nerudovky .