Klubová výstava hovawartů a svod mladých

15.05.2012 01:58

O víkendu proběhla v kempu na  Knížecím rybníku u Tábora klubová výstava a svod mladých . Ačkoliv jsem loni Charliemu slíbila, že už s výstavami končíme a že titulů už bylo dost, hlavně kvůli účasti tří  Charlesovo potomků na výstavě  jsem nakonec neodolala a přihlásila ho na svod plemeníků a zároveň do třídy čestné.

Potomci  Balboa, Bella i Bono z Nerudovky získali všechni ve třídě mladých výborné hodnocení ( z klubové výstavy se to obzvlášť cení) a Bono jako třešničku na dortu vyhrál třídu mladých (z 14 psů) a získal titul CAJC ( v pořadí již druhý) .  Charles získal  v třídě čestné  výborné hodnocení a získal za 1. místo další pohár do sbírky a poté se předvedl v plemenících. Já tentokrát neměla nervy jako obvykle a věnovala jsem se především focení ....fotky jsou ve fotogalerii.

V neděli byli přihlášeni na svod mladých všichni Charlesovo a Vanilky potomci z CHS Z Nerudovky. Roční štěňata absolvovala svod bez problému, všechna se krásně předvedla ve výstavním postoji i běhu v kruhu , nechala si zkontrolovat chrup, pejskové varlata, měření je vůbec nerozhodilo. Chovatelce z Nerudovky Evě Míchalové je třeba složit poklonu, že se jí podařilo organizačně všechna štěňata přizvat na jeden termín svodu. Dokonce pro ně vyrobila trička .

Mým úkolem pak bylo zachytit tyto jejich důležité okamžiky : viz fotogalerie .

V pondělí 14.5. bylo štěńátkům právě jeden rok a my jim s tatkou Charlesem přejeme hodně zdraví a úspěchů .