Hovawartí "sejšn" v Loketských lesích-doplněno

08.03.2012 09:30

5.3.

Uplynulou neděli jsme neodolali s Charlesem pozvání Markétky  z CHS FAI FAI LEMU a vyrazili na hovawartí sraz k Farmě Hory , odkud jsme se malá skupinka hovawartů a jejich páníčků  vydali za krásami Loketských lesů k staré původně německé usedlosti Wildenava, kterou s láskou pomalu a jistě probouzí k životu nový majitel - kovář . Zde jsme udělali společné foto u  smírčího kříže a následně jsme pokračovali ke skalní vyhlídce s dřevěným křížem, odkud je nádherný výhled na řeku Ohři .

Počasí oproti slunečné sobotě bylo sice pošmourné, o to více však  hřála příjemná nálada všech účastníků výletu. Hovawartí kluky Charlieho a Crosbyho Kesidy, kteří se setkali prvně ,  se nám podařilo udržet v mezích nuceného příměří ....protože, co si budem povídat ...zájem o špásování s hoviholkama Noly - Daisy Westbohemia star a Atarou Fai Fai Lemu měli oba a tak, aby se nic nestalo ,  se prostě museli na to špásování vystřídat.

Jelikož jsem neměla foťák, nechávám zde odkaz s laskavým  svolením na galerii Crosbyho .

8.3.- doplnění

Z CHS FAI FAI LEMU jsme dostali se zpožděním ještě nějaké fotečky ze společného výletu .. tedy odkaz na fotogalerii  NOLY