Anketa

Může ovlivnit datum narození chování a osud psa?

Celkový počet hlasů: 1087

Horoskop

převzato z původní webové presentace

vánoce 2008

 

Zde je můj horoskop, aby jste se dozveděli, co o mě soudí hvězdy... 

 

 

Narodil jsme se ve Šlovicích u Plzně 3.6.2006 v 18.10. hod SEČ , tudíž ve slunečním znamení Blíženců, s ascendentem ve Štíru.

 

Moje panička říká, že slunečnímu znamení Blíženců vládne planeta Merkur a protože je to planeta ovlivňující typ myšlení, inteligence a komunikace, jako každý Blíženec jsem prý velmi chytrý, všestranný , přizpůsobivý, mám rád změny, rád cestuji a vůbec rád si povídám. To je všechno pravda, všestrannost uplatňuji na cvičáku při  výcviku, jakmile vidím někoho nového, hned si s ním běžím popovídat, panička říká, že jsem pěkně vychytralý:))) a jakmile otevře dveře našeho autíčka, už jsem tam a třesu se nedočkavostí, kam tentokrát pojedem.

 

Prý mám horoskop ve tvaru psaníčka, což prý mají významní pejskové a jiné bytosti, já však vím jedno, jak vidím naše pošťačky, už z dálky je vítám a ochotně pouštím na dvůr, protože mi vždycky podrbou za ušima a pak, moji páníčkové je taky rádi vidí , protože nosí samá psaníčka.

 

Ascendent mám ve znamení Štíra a 5. dům v Beranu, no, panička říká, že prý bych mohl být vášnivý milovník a dobrý krycí pes, anžto znamení Berana prý mluví o síle a bojovnosti a Štír o vášnivosti ....taky když vidím nějakou psí holku, jen jen se třesu, koulím očima, sliny mi kapou a jen, jen ...dokončit akci ...óóó, už aby mi to jednou dovolili.ach jo:)))!!!

 

Moje Venuše ve znamení Býka dobře aspektovaná Lunou prý zase značí oduševnělou krásu a oblíbenost...to je tedy taky pravda, prý mám krásnou líbivou hlavu a psí holky vzdychají , jen co mi vidí a jejich paničky taky ... taky všichni rozhodčí , pořád jsme měl samé výborné, hlavně na speciálních výstavách jsem se líbil - CAJC, CAC - hlavně zahraničním rozhodčím , ale protože prý podle paničky mám taky v horoskopu pár kvadrátů, což prý značí, že můj život nebude jednoduchý, samá překážka, tak se zrovna tahle překážka projevila při bonitacích....panu rozhodčímu jsem se nelíbil , prý co je menší, je i šikovnější pro něj neplatí ...asi má rád ty velký napapaný psí kluky a tak se na mě vyřádil a dost mi opísmenkoval...panička to ještě nezkousla , to tedy vím..pšššt ... nerada o tom mluví...

 

Ale jelikož mám MC ,( pro ostatní, co neví, bod kariery ) ve Lvu , moje touha vítězit překlene všechny překážky, protože vím, že mi na ascendentu tzv. sedí planeta štěstí, Jupiter a jsem, přes všechny překážky, co mi život nastraží, pod její ochranou.

 

Vždyť největším štěstím je přece to, kde jsem doma, a kdo je moje rodina a smečka , a já mám tu nejlepší smečku a rodinu pod Sluncem .... panička( někdy i páníček) se mnou chodí denně nejmíň dvakrát na dlouhé procházky, hraje si se mnou s házecíma talířema , tahá se se mnou o pešky , jezdí se mnou každý víkend za psíma kamarádama na cvičák, bere mi na hovivýlety a pak ....to papáníčko...óóó...občas šunčička, piškotek...taky někdy nechá v kuchyni upečenej koláč a já ho v nestřeženým okamžiku ochutnám,  a tuhle ty řízky v troubě, co nechala trochu pootevřenou...no to nemělo chybu...:))))

 

A taky domeček, co hlídám , je prý ten nejkrásnější v celém okolí a tak, když ho okukují hlavně v létě výletníci, připadám si jako jeho strážce prostě přímo na Olympu...ale ta zodpovědnost,  co na mě visí, lidi a psi , to si nedovedete představit, a ještě hlídat ty moje kočičí společníky na tom našem Troyském dvoře.... no, o tom vám budu zase někde tady na těch mým stránkách vyprávět ...